Największy obóz integracyjny na UW dla studentów I roku

Witamy w gronie studentów Uniwersytetu Warszawskiego! Za niecałe 2 miesiące rozpocznie się nowy rok akademicki, a Ty staniesz się pełnoprawnym członkiem uczelnianej społeczności. Studia na Uniwersytecie Warszawskim to przede wszystkim okazja do zdobycia nowej wiedzy, poszerzenia horyzontów i zainteresowań, a także zawarcia przyjaźni na długie lata.

Najlepszym startem w studenckie życie na uczelni jest udział w ogólnouniwersyteckim obozie dla studentów I roku organizowanym przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego – Campus UW. To tam dowiesz się, jakie prawa i obowiązki posiada każdy student naszej Alma Mater. Opowiemy Ci o możliwości wymian zagranicznych, jakie oferuje UW oraz udzielimy praktycznych wskazówek, jak odnaleźć się w nowym środowisku
i uczelnianej strukturze. Ponadto przygotowaliśmy serię szkoleń, które pozwolą Ci nabyć praktyczne umiejętności z zakresu warsztatu dziennikarskiego, czy autoprezentacji. Campus UW to także spotkania, m.in. z Jackiem Komudą – autorem cyklu powieści „Samozwaniec” oraz współtwórcy scenariusza do gry „Wiedźmin”, czy z członkami hip-hopowego zespołu Dwa Sławy. Zadbamy także o integrację poprzez organizację wieczornych imprez, karaoke, maratonów filmowych, zajęć tanecznych, otrzęsin i wielu innych.

Wszystko to wydarzy się w dniach 31 sierpnia – 5 września w miejscowości Pogorzelica nad Bałtykiem, znajdującej się ok. 40 km na zachód od Kołobrzegu. Koszt wyjazdu to 399 zł, który  obejmuje transport, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, udział we wszystkich planowanych punktach programu oraz ubezpieczenie. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące obozu oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej www.campusuw.pl. Warto też odwiedzać regularnie fanpage Campus UW, gdzie dowiesz się najświeższych informacji związanych z wyjazdem.  

Do zobaczenia na Campusie UW!