Warsztaty "Infographic Tools" prof. Vasyla Kosiva

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach "Infographic Tools", które odbędą się 14 maja 2021 r. o godz. 9:30 w ramach seminarium doktoranckiego programu „Quantitative Psychology and

Economics”.

Uczestnicy warsztatów, które poprowadzi prof. Vasil Kosiv, poznają tajniki profesjonalnego tworzenia grafik do publikacji naukowych oraz popularno-naukowych.

Profesor Kosiv jest gościem Katedry Ukrainistyki Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego PO WER, ścieżka 3.5.

Profesor Vasyl Kosiv jest doktorem habilitowanym historii sztuki, od ponad 20 lat pracuje na Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuk Pięknych. Był profesorem wizytującym i wykładowcą na wielu uniwersytetach na Ukrainie, w USA i Europie oraz stypendystą Fulbrighta na Columbia University w Nowym Jorku.

Link do spotkania na platformie Zoom: https://zoom.us/j/98633764396?pwd=NExjWWdPUFRSNTdWVlpMV09GVXFDUT09

Meeting ID: 986 3376 4396

Passcode: B7YCnD